Podstawowe informacje

Ślusarz- monter konstrukcji stalowych (O)

FHU "COM I BUD" DARIUSZ UTRATA

OFERTA NIEAKTUALNA

Niedomice, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3033 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Ślusarz- monter konstrukcji stalowych (O)

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wykształcenie zawodowe, doświadczenie na stanowisku min. rok, znajomość dokumentacji technicznej. Praca w Niedomicach na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00, umowa o pracę na okres próbny, wynagrodzenie 3033,- brutto. Kontakt: Firma Handlowo-Usługowa "COM I BUD" Dariusz Utrata, tel. 14 645 67 29, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: eczmyr@zsbutrata.com.

Zakres obowiązków:

  • Ślusarz- monter konstrukcji stalowych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018