Podstawowe informacje

Ślusarz-mechanik

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - WDROŻENIOWE "COMPREX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 15 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Ślusarz-mechanik

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane - inne zawody: Ślusarz*
  • Umiejętności zawodowe,chęć do pracy. Firma COMPREX jest producentem linii technologicznych i urządzeń głównie dla potrzeb przemysłu kablowego jak również dla zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych ,motoryzacji i przemysłu metalowego. Chętnie podejmuje się prowadzenia projektów nietypowych, nowatorskich i związanych z nowymi technologiami. Dla przemysłu kablowego oferta obejmuje linie wytłaczarkowe, skręcarki oraz maszyny indywidualne wchodzące w skład ciągów technologicznych. COMPREX prowadzi również remonty i modernizacje istniejących urządzeń włączając w to także linie ciągarnicze, prowadzi montaże i uruchomienia urządzeń własnej produkcji oraz innych producentów.

Zakres obowiązków:

  • Usuwanie i naprawa bieżących usterek i awarii, przeprowadzanie zaplanowanych przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń, remonty oraz modernizacje istniejących maszyn z przystosowaniem ich do obowiązujących aktów prawnych, relokacje maszyn, teleserwis.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018