Podstawowe informacje

ŚLUSARZ

KRYSTYNA SZENDZIELORZ ZAKŁAD ŚLUSARSKI

OFERTA NIEAKTUALNA

Kędzierzyn Koźle, Opolskie

Data publikacji:
06-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - ŚLUSARZ

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień PRAWO JAZDY KAT. B - języki obce: niemiecki - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - dodatkowe - inne zawody: Ślusarz*, staż: 5 lat
  • wyk. zawodowe lub średnie, doświadczenie 5 lat, mile widziany język niemiecki, prawo jazdy kat. B Praca od pn-pt w godzinach od 7-15. Miejsce pracy teren K-Koźle, delegacje na terenie kraju i za granicą

Zakres obowiązków:

  • Cięcie materiału, spawanie, szlifowanie, czytanie rysunku technicznego

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV + LIST MOTYWACYJNY

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.12.2017