Szczegóły oferty

Serwisant sprzętu komputerowego, kserokopiarek

OFERTA NIEAKTUALNA

podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Serwisant sprzętu komputerowego, kserokopiarek - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: informatyczne - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • Oferta skierowana dla osób do 30 r. życia zarejestrowanych w PUP Rzeszów z ustalonym II profilem pomocy

Zakres obowiązków:

  • serwisant sprzetu drukująco-kopiujacego

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie Partyzantów 1A Rzeszów 35-242 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).