Szczegóły oferty

SERWISANT SPRZĘTU AGD SAMSUNG

Centralna Baza Ofert Pracy

OFERTA NIEAKTUALNA

Rzeszów, podkarpackie

Data dodania:
2020-05-11

Data pierwszej publikacji:
2020-05-12

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-02

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Opis oferty pracy

Numer oferty: StPr/20/1215

Obowiązki:

Naprawa sprzętów AGD SAMSUNG w serwisie i w domu klienta.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy: ŻWIRKI I WIGURY 8, 35-036 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty