Szczegóły oferty

Serwisant/ montażysta elektroniki pojazdowej

EDZ Spółka z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

mysłowice, śląskie

Data dodania:
2017-10-05

Data pierwszej publikacji:
2017-10-05

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł serwisant/ montażysta elektroniki pojazdowej - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis elektroniki pojazdowej. Wymagana umiejętność lutowania, wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych oraz obsługi komputera. Wymagane prawo jazdy kat. B. Praca wykonywana na terenie kraju. Umowa o pracę na czas określony 1 miesiąc. Czas pracy- tryb zadaniowy. Wynagrodzenie podstawa+ premia (zazwyczaj wyższa od wynagrodzenia, zależna od zaangażowania).

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).