Podstawowe informacje

serwisant/ montażysta elektroniki pojazdowej

EDZ Spółka z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Mysłowice, Śląskie

Data publikacji:
05-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - serwisant/ montażysta elektroniki pojazdowej

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: Prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera

Zakres obowiązków:

  • Montaż i serwis elektroniki pojazdowej. Wymagana umiejętność lutowania, wykonywania podstawowych pomiarów elektrycznych oraz obsługi komputera. Wymagane prawo jazdy kat. B. Praca wykonywana na terenie kraju. Umowa o pracę na czas określony 1 miesiąc. Czas pracy- tryb zadaniowy. Wynagrodzenie podstawa+ premia (zazwyczaj wyższa od wynagrodzenia, zależna od zaangażowania).

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017