Podstawowe informacje

Serwisant do spraw promocji

OFERTA NIEAKTUALNA

Kazimierza Wielka, Świętokrzyskie

Data publikacji:
13-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Serwisant do spraw promocji

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Oferta pracy skierowana jest dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, w związku z tym, że stanowisko pracy utworzone jest w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie promocji mobilnej, realizacja planu wizyt promocyjnych, zbieranie informacji o klientach

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej Partyzantów 29 Kazimierza Wielka 28-500

Skierowanie z PUP

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017