Podstawowe informacje

Senior w Dziale Audytu

RSM Poland

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
19-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Senior w Dziale Audytu

RSM Poland to ponad 210 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

Senior w Dziale Audytu Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Udział w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz pakietów grupowych (zgodnie z zasadami Ustawy o Rachunkowości oraz MSSF);
  • Ocena i analiza krytycznych obszarów badania, które budzą pytania i wątpliwości dotyczące zasad rachunkowości, standardów audytu, przepisów podatkowych;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej;
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i innych dokumentów pod kierunkiem menadżera/biegłego rewidenta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru finansów i rachunkowości lub pokrewnych;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze audytu finansowego;
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji i analiz finansowych;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych - przeważnie woj.: wielkopolskie i mazowieckie;
  • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, w tym słownictwo z zakresu finansów i rachunkowości.

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych - wsparcie w zdobywaniu uprawnień ACCA i biegłego rewidenta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów medycznych i sportowych;
  • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu;
  • Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Administratorem danych jest RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A z siedzibą w Poznaniu 61-555, ul. Droga Dębińska 3B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zobacz nasze biuro w Poznaniu! www.rsmpoland.pl

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018