Szczegóły oferty

Senior Accountant/ Starsza księgowa

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Warszawa
1-26-51786

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Accountant/ Starsza księgowa

Obowiązki:

- Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg

- Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

- Przygotowywanie i dokonywanie płatności

- Znajomość przepisów (VAT, CIT)

- Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników

- Obsługa audytów księgowych i podatkowych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)

- Wczesniejsze doświadczenie w strukturach SSC + obsługa Polskich spółek

- Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel oraz systemów ERP

Oferujemy:

- Atrakcyjna lokalizacja biura w samym centrum Warszawy

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

- Przyjazna atmosfera, praca między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach biznesowych

To apply for this offer, please follow the "Apply now" button. The salary rates presented here are monthly gross and are based on Grafton Recruitment's research into salary trends. The final salary offered upon hiring will depend on how closely the candidate meets the requirements set out in the job offer. Job offers by Grafton Recruitment are not commercial offers within the meaning of the Polish Civil Code(Articles 66 and 71 CC). We kindly inform you, that we will process all applications with full discretion and contact selected candidates. Grafton Recruitment Sp.z o.o. is registered on position 812 in the National Recruitment Agencies Register.

For more related job opportunities visit www.grafton.pl/en/jobs?disciplines=obsluga-klienta