Podstawowe informacje

SEM/Performance Specialist (Ninja ds. performance)

GP dla firm

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Zdalna, Mazowieckie,

Data publikacji:
11-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
10000 - 12000 PLN

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - SEM/Performance Specialist (Ninja ds. performance)
Nasz Klient to nowoczesna organizacja z branży FinTech z ponad sześcioletnim doświadczeniem na rynku polskim. Klimat pracy oparty na miksie luźnego start-upu i płaskiej szwedzkiej struktury organizacyjnej. Biznesowo firma kreuje nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu finansów osobistych. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:SEM/Performance Specialist
(Ninja ds. performance)
Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

Zakres zadań:

  • Planowanie i realizacja kampanii rozliczanych w modelach (CPC, CPA, CPL) w kanałach m.in  Adwords, Facebook, Afiliacja, bazy mailingowe, inne;
  • Rozliczanie, raportowanie etapów  i analiza wyników kampanii;
  • Tworzenie i rozwijanie rozbudowanej struktury kampanii;
  • Tworzenie testów A/B na podstawie danych celem zwiększenia konwersji;
  • Skrupulatne traffikowanie/tagowanie kampanii;
  • Współtworzenie strategii performance marketingowej dla Spółki.

Nasze oczekiwania / Znajomość narzędzi:

  • Masz doświadczenie w optymalizacji kampanii pod różne cele (traffic, wizerunek, leady, sprzedaż, zasięg);
  • Potrafisz szybko i sprawnie tworzyć rozbudowane struktury kampanii AdWords;
  • Google Analytics nie ma przed Tobą żadnych tajemnic;
  • Potrafisz analizować dane i wyciągać trafne wnioski - sprawnie korzystasz z Excela (tabele przestawne, filtry, formuły);
  • Wiesz jak tworzyć rekomendacje z zakresu PPC;
  • Mile widziana znajomość sieci afiliacyjnych, baz mailingowych (systemów np. Hasoffers);
  • Proaktywne podejście w sugerowaniu najlepszych rozwiązań;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Sumienność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole;
  • Duże poczucie humoru :).

Jeśli dobrze się czujesz w powyższych obszarach to szukamy takiej osoby jak Ty.
Nie przejmuj się jednak jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań. Reszty nauczysz się u nas :).

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewniamy:

  • Przyjazną, startupową atmosferę pracy w młodym zespole;
  • Stabilizację - formę zatrudnienia zależnie od preferencji (umowa zlecenie, umowa o pracę,działalność gospodarcza);
  • Możliwość testowania i realizacji własnych pomysłów;
  • Zarobki w wysokości 10000 - 12000 zł brutto (z aktualizacją po 6-9 mcach)
  • Możliwość realnego wpływu na wybór i  rozwój technologii, narzędzi w firmie;
  • Wysoki budżet operacyjny i szkoleniowy;
  • Work-life balance, m.in rozpoczęcie pracy od 8 do 11. Potrzebujesz załatwić prywatną sprawę w ciągu dnia? Nie robimy z tym problemu!
  • Możliwość częściowej  pracy zdalnej - jeśli zdalnie dowozisz zadania!
  • Biuro w centrum Warszawy - blisko Metra, blisko super knajpki, pyszna kawa.
Prześlij nam swoje CV poprzez użycie przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252

Aplikacje na ofertę należy składać do 10.11.2018