Szczegóły oferty

Sekretarka - pracownik administracyjno - biurowy

MERIDIUM Instytut Szkoleniowo-Badawczy

OFERTA NIEAKTUALNA

września, wielkopolskie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Sekretarka - pracownik administracyjno - biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe
  • wykształcenie min. średnie, brak innych wymagań,

Zakres obowiązków:

  • CV PROSIMY PRZESŁAĆ NA EMAIL. Sekretarka - pracownik administracyjno - biurowy. Praca w godz. 10.00 - 18.00. Prace administracyjno biurowe, fakturowanie, przygotowywanie dokumentów, obsługa klienta,

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES EMAIL biuro@meridium.org.pl

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).