Podstawowe informacje

SAP Konsultant – FI JUNIOR / SAP Konsultant–SD JUNIOR

Klient Gowork.pl

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
13-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Praca - SAP Konsultant – FI JUNIOR / SAP Konsultant–SD JUNIOR

PrimeGlobal Grupa Doradcza S.A. to zespół kilkudziesięciu konsultantów biznesowych mających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu różnych systemów IT, którzy są otwarci na zdobywanie wiedzy i gotowi, aby się nią dzielić. Jako pracodawcę wyróżniają nas szerokie możliwości rozwoju, elastyczność środowiska pracy oraz dobra atmosfera. Oferujemy pracę w jednej z najbardziej perspektywicznych branż – projektowania i wdrożeń systemów ERP.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowiska:

Wrocław

Zakres obowiązków:
- realizacja projektów w zakresie wdrażania wszystkich modułów aplikacji SAP
- udział w projektach doradczych mających na celu analizę i reorganizację procesów biznesowych pod katem wdrożenia systemu ERP
- świadczenie usług wsparcia i rozwoju wdrożonych rozwiązań

Wymogi:
dla konsultanta SAP FI Junior ukończenie studiów kierunkowych:

- mile widziane doświadczenie zawodowe w rachunkowości i/lub Controllingu
- predyspozycje do analitycznego myślenia
- język angielski lub niemiecki

dla konsultanta SAP SD Junior ukończenie studiów kierunkowych:

- mile widziana znajomość zagadnień biznesowych z obszaru logistyki (sprzedaży, dystrybucji, zagadnień celnych , itp.)

Praca w PrimeGlobal to:
- rozwój nowych kompetencji – poprzez współpracę z doświadczonymi konsultantami na projektach wdrożeń i wsparcia systemu SAP dla firm będących liderami rynku w Polsce i za granicą
- samodzielność – nasi konsultanci cieszą się dużą samodzielnością i autonomią
- jasno zdefiniowana ścieżka rozwoju zawodowego
atrakcyjne zarobki
- motywacyjny system wynagradzania związany z efektami pracy
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi
- siedziba firmy w samym sercu Wrocławia

PRIMEGLOBAL GRUPA DORADCZA S. A.
ul. Kazimierza Wielkiego 67
50 – 077 Wrocław

www.primeglobal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."