Szczegóły oferty

SAP FI Consultant

Devire

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2019-08-31

Data pierwszej publikacji:
2019-08-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Opis oferty pracy

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy konsultingowej dostarczającej m.in. rozwiązania SAP, szukamy...

Konsultanta SAP FI

... który dołączy do dynamicznie rozwijającej się firmy i zespołu ekspertów w swojej dziedzinie.

Oferta:

  • Praca dla brandu obecnego w ponad 20 krajach
  • Dołączenie do firmy inwestującej w ludzi, zapewniającej kompleksowe szkolenia, posiadającej laboratorium technologiczne i dającej możliwość udziału w międzynarodowych projektach.
  • Stabilny brand, dynamiczny zespół, ciągły rozwój, przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość pracy z najlepszymi na rynku ekspertami w różnych projektach i z najnowszymi technologiami (S/4 HANA)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu Umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych: opiekę medyczna, karta sportowa, szkolenia, certyfikaty, kursy językowe, wyjazdy integracyjne
  • Praca stacjonarna dla osób zainteresowanych pracą w projektach wdrożeniowych (40-50% wyjazdów służbowych)

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach wdrożeniowych (end-to-end, up-grades, roll-outs) w module SAP FI
  • Przygotowywanie nowych rozwiązań w zależności od potrzeb biznesowych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w roli Konsultanta, Analityka lub Key-Usera w obszarze SAP FI
  • Mile widziane doświadczenie w projektach S/4HANA
  • Wiedza w zakresie konfiguracji poszczególnych modułów SAP
  • wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie informatyczne lub ekonomiczne),
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego, niemiecki nice to have
  • Komunikatywność oraz umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu.

Prezentacja firmy

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 20 lat ...   reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

   Rozwiń