Szczegóły oferty

Samodzielny referent do obsługi projektu

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

OFERTA NIEAKTUALNA

siedlce, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-17

Data pierwszej publikacji:
2018-05-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-08-14

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2200 PLN

Artykuł Samodzielny referent do obsługi projektu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: zarządzanie projektami współfinansowanymi z EFS - inne zawody: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
  • Znajomość wytycznych w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 (tzw. ustawy wdrożeniowej), wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFS, EFRR oraz FS na lata 2014-2020 oraz Ustawy o zasadach realizacji programów, minimum 2 lata doświadczenia w pracy związanej z obsługą i rozliczaniem projektów przy weryfikacji lub przygotowywaniu wniosków o płatność.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca, ścisła współpraca z koordynatorami projektu
  • wspomaganie procesu zarządzania projektem, w szczególności w aspekcie terminowego planowania i realizacji zadań merytorycznych oraz przepływów finansowych
  • sporządzanie dokumentów dotyczących realizowanego projektu, w szczególności dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektu
  • weryfikacja dokumentów źródłowych pod kątem rozliczanych wydatków, kwalifikowalności uczestników projektów, etc
  • gromadzenie i przechowywanie dokumentacji projektowej
  • opracowywanie miesięcznych harmonogramów realizowanych zajęć na potrzeby rozliczenia kosztów użytkowanych pomieszczeń
  • uczestnictwo przy określaniu przedmiotu zamówienia dla potrzeb PZP
  • przygotowywanie wniosków o płatność w ramach systemu SL 2014
  • obsługa systemu SL 2014.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv, dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).