Podstawowe informacje

Samodzielny referent administracyjny w Sekcji ds. Programu Erasmus+

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

OFERTA NIEAKTUALNA

Płock, Mazowieckie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Praca - Samodzielny referent administracyjny w Sekcji ds. Programu Erasmus+

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • Niezbędne wymagania: 1) Wykształcenie wyższe. 2) Wymagana specjalność filologia. 3) Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok pracy lub odbyte stypendium w ramach programu ERASMUS. 4) Umiejętności zawodowe - biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Dodatkowe wymagania: 1) Kompetencje organizacyjne. 2) Komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych ze współpracą krajową i zagraniczną Uczelni, w szczególności obsługa programu Erasmus+.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty: 1) List motywacyjny. 2) Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (w załączeniu). Wymagane dokumenty należy składać osobiście w Kancelarii Kanclerza i Kwestora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku, Plac Dąbrowskiego 2, pok. B 202, na e-mail: kadry@pwszplock.pl lub pocztą na adres: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Płocku, Plac Dąbrowskiego 2, 09-402 Płock w kopercie z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko samodzielny referent administracyjny w Sekcji ds. Programu Erasmus+ do dnia 9 października 2017 r. Nabór może być nierozstrzygnięty bez podania przyczyny. Kandydaci, których oferty spełniały wymogi formalne, będą informowani o wynikach naboru. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017