Szczegóły oferty

Samodzielny referent administracyjny w Kwesturze -Dział Wynagrodzeń

POLITECHNIKA ŚLĄSKA

OFERTA NIEAKTUALNA

gliwice 1, śląskie

Data dodania:
2017-10-23

Data pierwszej publikacji:
2017-10-23

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2400 PLN

Artykuł Samodzielny referent administracyjny w Kwesturze -Dział Wynagrodzeń - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera i programów MS Office

Zakres obowiązków:

  • Szczegóły naboru na stronie www.polsl.pl w zakładce "oferty pracy". Wykształcenie wyższe, pref. z zakresu ekonomii, zarządzania bądź administacji
  • zakres zadań: naliczanie i wypłacanie należnościw ramach umów o pracę
  • jedna zmiana
  • miejsce pracy: Gliwice

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów, należy składać w zamkniętej kopercie, z dopiskiem: Samodzielny referent administracyjny w Kwesturze -Dział Wynagrodzeń do dnia 18.10.2017 roku, przy ul. Akademickiej 2A, pokój nr 43 (wejście od biura podróży) lub przesłać na adres Pol. Śl.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).