Podstawowe informacje

Samodzielny referent administracyjny w Kwesturze -Dział Wynagrodzeń

POLITECHNIKA ŚLĄSKA

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice 1, Śląskie

Data publikacji:
23-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2384 PLN

Praca - Samodzielny referent administracyjny w Kwesturze -Dział Wynagrodzeń

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera i programów MS Office

Zakres obowiązków:

  • Szczegóły naboru na stronie www.polsl.pl w zakładce "oferty pracy". Wykształcenie wyższe, pref. z zakresu ekonomii, zarządzania bądź administacji
  • zakres zadań: naliczanie i wypłacanie należnościw ramach umów o pracę
  • jedna zmiana
  • miejsce pracy: Gliwice

Aplikowanie:

Oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów, należy składać w zamkniętej kopercie, z dopiskiem: Samodzielny referent administracyjny w Kwesturze -Dział Wynagrodzeń do dnia 18.10.2017 roku, przy ul. Akademickiej 2A, pokój nr 43 (wejście od biura podróży) lub przesłać na adres Pol. Śl.

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017