Podstawowe informacje

Samodzielny/a księgowy/a

Wacław Krzysztof Firma Usługowa Wacław

OFERTA NIEAKTUALNA

Brzeźnica, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Samodzielny/a księgowy/a

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - umiejętności: znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość prawa podatkowego - inne zawody: Księgowy
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: ekonomia, finanse, rachunkowość, kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości (mile widziane kompetencje nabyte w biurze rachunkowym), praktyczna znajomość zasad rachunkowości, znajomość prawa podatkowego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy budowlanej.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, może być skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.06.2018