Podstawowe informacje

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Imlitex Polska Sp.z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
12-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

GRUPA IMLITEX HOLDINGS POSZUKUJE KANDYDATKI/ KANDYDATA NA STANOWISKO:

> Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg spółek prawa handlowego
  • Samodzielne prowadzenie działu kadr
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, IFT, PCC )
  • Sporządzanie sprawozdań dla NBP oraz GUS
  • Ustalanie wyniku finansowego oraz sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Obsługa programów : Navision, Symfonia – kadry oraz Płatnik
  • Ustalanie zaliczek na podatek dochodowy od osób prawnych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( urzędy, banki ) oraz z audytorami
  • Dekretacja dokumentów, ewidencjonowanie operacji w systemie księgowym
  • Prowadzenie rozliczeń pracowniczych (delegacje służbowe: krajowe i zagraniczne, zaliczki)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej/ Samodzielnego Księgowego min. 3 lata
  • Znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości
  • Znajomość przepisów podatkowych i umiejętność ich stosowania w praktyce, w szczególności dotyczących : importu, eksportu, WDT, WNT, WDU
  • Znajomość zagadnień kadrowo – płacowych oraz ZUS
  • Znajomość programów : Navision, Symfonia – kadry, Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym : arkusza kalkulacyjnego Excel)
  • Umiejętność samodzielnego myślenia oraz podejmowania decyzji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realną możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w miłej atmosferze, wśród życzliwych współpracowników

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.11.2018