Szczegóły oferty

Samodzielna Księgowa, k/m

Kancelaria Doradztwo Podatkowego BUK

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-05

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Samodzielna Księgowa, k/m - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Obsługa finansowo-księgowa - inne zawody: Księgowy, staż: 2 lat
  • wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe: 2 lata. Umiejętności: obsługa finansowo-księgowa. Zakres obowiązków: prowadzenie: podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ksiąg rachunkowych, bieżącej ewidencji dokumentów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont spółki, sporządzanie sprawozdań finansowych, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami. ZGŁOSZENIA: CV na adres e-mail: praca@buk.com.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).