Podstawowe informacje

Samodzielna Księgowa, k/m

Kancelaria Doradztwo Podatkowego BUK

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Samodzielna Księgowa, k/m

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Obsługa finansowo-księgowa - inne zawody: Księgowy, staż: 2 lat
  • wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe: 2 lata. Umiejętności: obsługa finansowo-księgowa. Zakres obowiązków: prowadzenie: podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ksiąg rachunkowych, bieżącej ewidencji dokumentów księgowych zgodnie z przepisami i planem kont spółki, sporządzanie sprawozdań finansowych, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami. ZGŁOSZENIA: CV na adres e-mail: praca@buk.com.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018