Szczegóły oferty

Salowa

Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu im. Jana Mikulicza-Radeckiego

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-08-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Salowa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Salowa
  • wykształcenie podstawowe, staż pracy: bez znaczenia, umiejętności: utrzymywanie czystości na oddziałach szpitalnych, znajomość technik sprzątania, rzetelność, sumienność, obowiązkowość

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystoći na oddziałach szpitalnych - sprzątanie pomieszczeń szpitalnych, transport i wydawanie posiłków, transport bielizny szpitalnej, sprzętu. Praca w godzinach 7:00-14:35, 7:00-19:00. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą: osobisty - USK, pok. - 1.05.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).