Szczegóły oferty

SALOWA

VENDI CLEANING Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Opis oferty pracy

Artykuł SALOWA - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji powierzchni i sprzętu medycznego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 695738366

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości pomieszczeń, pomoc w karmieniu osób chorych, dostarczanie bielizny pościelowej, dezynfekownaie i konserwowanie przyborów i narzędzi medycznych, pomoc personelowi medycznemu przy obsłudze osób chorych.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji powierzchni i sprzętu medycznego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 695738366 Wymagania: wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji powierzchni i sprzętu medycznego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 695738366

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).