Podstawowe informacje

SALOWA

VENDI CLEANING Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Łódź, Pomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - SALOWA

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: podstawowe
  • wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji powierzchni i sprzętu medycznego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 695738366

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości pomieszczeń, pomoc w karmieniu osób chorych, dostarczanie bielizny pościelowej, dezynfekownaie i konserwowanie przyborów i narzędzi medycznych, pomoc personelowi medycznemu przy obsłudze osób chorych.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: Wymagania: wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji powierzchni i sprzętu medycznego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 695738366 Wymagania: wykształcenie podstawowe, minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi urządzeń do dekontaminacji powierzchni i sprzętu medycznego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 695738366

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 01.06.2018