Szczegóły oferty

Sales Manager – Cloud Solutions

Orange Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-10-18

Data pierwszej publikacji:
2019-10-18

Data ostatniej aktualizacji:
2019-11-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Team Warszawa

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • rozpoznawanie i kreowanie popytu na nowe innowacyjne rozwiązania Cloud
  • budowanie silnych i długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi poprzez dogłębne poznanie specyfiki ich działalności biznesowej
  • oferowanie i wdrażanie rozwiązań chmurowych dla Klientów biznesowych
  • realizacja celów sprzedażowych, szacowanie opłacalności projektów
    i ich raportowanie
  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych
  • analiza trendów i rozwiązań rynkowych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • pasjonujesz się rozwiązaniami chmurowymi, a zagadnienia takie ja IaaS, PaaS, SaaS są Ci dobrze znane
  • znasz rozwiązania Microsoft Azure, Google Cloud Platform, Amazon Web Services
  • posiadasz mi. 2 lata popartego sukcesami doświadczenia w sprzedaży rozwiązań chmurowych do klientów biznesowych
  • masz praktyczną wiedzę techniczną z zakresu rozwiązań Cloud/IT/Telco
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną dzięki czemu potrafisz budować trwałe relacje
  • potrafisz analizować i wyciągać wnioski
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym aktywne uczestnictwo w anglojęzycznych szkoleniach
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Auto służbowe
  • Kartę sportową bez limitów
  • Internet i telefon bez limitu
  • Pracowniczy program emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Estera Beniowska

Estera.Beniowska2@orange.com

Poznaj

Orange

66

aktualnych ofert pracy