Podstawowe informacje

Rzemieślinik - ogrodnik / kierowca kat b (nr 3172)

ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. JURIJA GAGARINA W BYDGOSZCZY

OFERTA NIEAKTUALNA

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2160 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Rzemieślinik - ogrodnik / kierowca kat b (nr 3172)

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: kat. B prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • a) kontrolowanie stanu technicznego pojazdu i używanie go w sposób oszczędny i dbały, b) utrzymywanie pojazdu w stałej gotowości eksploatacyjnej oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem, c) przestrzeganie przepisów o ruchu drogowym, transporcie drogowym oraz czasie pracy kierowców, d) prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z używaniem samochodu, w szczególności dotyczące ewidencji wyjazdów oraz czasu pracy, e) dbanie o dokonanie niezbędnych zakupów lub odbioru zamówionych materiałów, f) prace związane z pielęgnacją terenów zielonych

Aplikowanie:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt osobisty: ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM. JURIJA GAGARINA W BYDGOSZCZY: ul. Jana Pestalozziego 18, 85-095 Bydgoszcz tel. 52 341 03 29 e-mail: kontakt@zsb.bydgoszcz.pl

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 31.05.2018