Szczegóły oferty

Ruby on Rails developer

Centralna Baza Ofert Pracy

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, małopolskie

Data dodania:
2020-05-29

Data pierwszej publikacji:
2020-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-02

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Firma, która dostarcza zaawansowane rozwiązania z zakresu elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych i zaawansowanych tłumaczy mowy szuka osoby na stanowisko:

Oferujemy:

  • kartę Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie
  • comiesięczne integracje, wyjazdy firmowe
  • budżet na szkolenia
  • taras i BBQ
  • dużo kawy i owoców
  • biuro w centrum Krakowa z parkingiem dla rowerów, chill room z barem lub biuro w Krzeszowicach (sam wybierasz gdzie pracujesz)

Obowiązki:

  • rozwój oprogramowania backendowego
  • tworzenie i implementacja interfejsów REST API dla aplikacji webowych i mobilnych
  • utrzymywanie wysokiego poziomu pokrycia kodu testami i wysokiej jakości ogólnej produktu
  • możliwość zgłaszania własnych pomysłów i udział w procesach decyzyjnych na każdym etapie procesu rozwoju oprogramowania

Wymagania:

  • min. 2 lat pracy w projektach opartych o Ruby on Rails i REST APIs
  • praktyczna znajomość testów jednostkowych, RSpec, TDD, BDD itp.
  • dobra znajomość baz danych, najlepiej PostgreSQL
  • umiejętność pracy bez stałego nadzoru przełożonego, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii Redis, Sidekiq, Elastic Search, CI/CD
  • doświadczenie z Docker i platformami cloudowymi

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.