Szczegóły oferty

Robotyk - Programista robotów

KIDA SPÓŁKA Z O. O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-17

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

KIDA Automation to dynamicznie rozwijająca się w firma w branży automotive i nie tylko. Dzięki zespołowi z wieloletnim doświadczeniem oferujemy nasze usługi w zakresie projektowania, programowania, analizy, wirtualnego uruchomienia oraz uruchomienia linii produkcyjnych na rynku światowym.

Aktualnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem lub bez doświadczenia, na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników KUKA, Fanuc, ABB i innych,
  • Uruchamianie linii produkcyjnych u klienta,
  • Utrzymanie ruchu,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Programowanie offline,
  • Wirtualne uruchomienie,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne),
  • Umiejętność programowania robotów będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Odnajdowanie się w pracy zespołowej,
  • Znajomość minimum jednego języka na poziomie komunikatywnym (angielski lub niemiecki),
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do delegacji zagranicznych (np. Niemcy, Francja, USA)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach