Podstawowe informacje

Robotnik magazynowy

OFERTA NIEAKTUALNA

Piła, Wielkopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
26-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Robotnik magazynowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Operator wózków jezdniowych - umiejętności: kierowca wózków jezdnych podnośnikowych
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, umiejetności z zakresu kierowcy wózków jezdnych podnośnikowych

Zakres obowiązków:

  • Prace magazynowe, wymagające podnoszenia cięzarów, kompletowanie zamówień, foliowanie palet, sprzątanie hali, obsługa wózka jezdniowego. Umowa zlecnie na okres 3 lat, ok. 8h dzienie, pn. - pt.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Pile al. Niepodległości 24 Piła 64-920 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018