Szczegóły oferty

Robotnik magazynowy

OFERTA NIEAKTUALNA

piła, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-26

Data wygaśnięcia:
2018-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Robotnik magazynowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Operator wózków jezdniowych - umiejętności: kierowca wózków jezdnych podnośnikowych
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, umiejetności z zakresu kierowcy wózków jezdnych podnośnikowych

Zakres obowiązków:

  • Prace magazynowe, wymagające podnoszenia cięzarów, kompletowanie zamówień, foliowanie palet, sprzątanie hali, obsługa wózka jezdniowego. Umowa zlecnie na okres 3 lat, ok. 8h dzienie, pn. - pt.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Pile al. Niepodległości 24 Piła 64-920 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie do pracodawcy

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).