Podstawowe informacje

Robotnik gospodarczy /ogrodnik/

GARDENIA

OFERTA NIEAKTUALNA

Kielce, Świętokrzyskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Robotnik gospodarczy /ogrodnik/

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe - pożądane
  • wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - pożądane
  • pracowitość, sumienność, sprawność fizyczna, mile widziana znajomość branży ogrodniczej, dodatkowy atut - prawo jady kat. B
  • Zakres obowiązków: koszenie trawy, przycinanie, prace ziemne, praca na terenie Kielc i okolic, również dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Zakres obowiązków:

  • Znajomość branży ogrodniczej.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

po rozmowie telefonicznej

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018