Szczegóły oferty

Rekruter specjalizujący się w rynkach wschodnich - Ukraina

Godan Serwis Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-07-06

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Opis oferty pracy

GODAN SERWIS sp. z o.o.

Godan Serwis Sp. z o.o. to ogólnopolska agencja pracy działająca na rynku 17 lat. Poszukujemy do naszego zespołu REKRUTERA specjalizującego się w rynkach wschodnich z szczególnym naciskiem na Ukrainę.

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

Rekrutacja pracowników z rynku wschodniego głównie z Ukrainy,

Trzymanie kontaktu z potencjalnymi pracownikami. Dbanie o nich w trakcie procesu rekrutacji, aż do ich przyjazdu,

Rozwój nowych metod rekrutacyjnych.

WYMAGANIA

Znajomość języka rosyjskiego (dodatkowa znajomość języka ukraińskiego mile widziana),

Minimum 1 rok doświadczenia jako rekruter,

Prawo jazdy,

Posiadanie kontaktów partnerskich zagranicą.

OFERUJEMY

Stabilną pracę w 17 letniej firmie.

Możliwość rozwoju i implementacji własnych pomysłów.

Benefity jak np. ubezpieczenia dodatkowe.

Dobrą atmosferę w zespole.