Szczegóły oferty

Rekruter - pośrednik pracy

Sidrom Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

busko-zdrój, świętokrzyskie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku:

Busko-Zdrój

Obowiązki
Rekrutacja pracowników, projektowanie i realizacja projektów rekrutacyjnych, pośrednictwo pracy, budowanie i utrzymywanie relacji z pracodawcami.

Wymagania
Wymagane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie i chęć zdobywania nowych doświadczeń zawodowych. Wymagana znajomość j. angielskiego lub francuskiego.

Oferujemy
Oferujemy pracę pełną ciekawych wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: Aplikuj wpisując "Rekruter, pośrednik pracy" w temacie wiadomości

Agencja zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7
28-100 Busko - Zdrój
tel: 41 370 8018
kom: 519 731 822

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 7, 28-100 Busko - Zdrój
tel: 41 370 80 18, kom: 882 136 687

www.sidrom.net