Podstawowe informacje

REKRUTER/KA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ImpactJob

OFERTA NIEAKTUALNA

Skawina, Małopolskie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Opis oferty pracy

Praca - REKRUTER/KA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ImpactJOB to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: C/001/jobs.pl
Miejsce pracy: Skawina (małopolskie)

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów chętnych do podjęcia pracy za granicą
  • Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów
  • Tworzenie profili kandydatów
  • Kontakt z kandydatami w trakcie ich zatrudnienia,pomoc w razie ewentualnych problemów

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego(warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość pakietu Office
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR
  • Kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • Kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018