Szczegóły oferty

Rekruter IT / Engineering

INTITEK Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2019-11-29

Data pierwszej publikacji:
2019-11-26

Data ostatniej aktualizacji:
2019-12-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
praca.pl

Gdańsk

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Doradzamy i towarzyszymy Klientom w transformacji cyfrowej, zarówno ich organizacji jak i produktów.

Intitek Polska z oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Prowadzenie kompleksowych projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie najlepszych kandydatów metodą direct search
  • Rekrutacja specjalistów i menadżerów z branży IT oraz inżynierii przemysłowej
  • Redagowanie ogłoszeń w nawiązaniu do wymagań stanowisk
  • Ścisła współpraca z działami HR firmy w Polsce oraz za granicą
  • Kontakt z klientami i partnerami biznesowymi firmy
  • Działania z zakresu employer branding
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w rekrutacji i poszukiwaniu kandydatów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak komunikatywność, kreatywność, umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z kandydatami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
OFERUJEMY
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozwoju firmy
  • Możliwość współtworzenia procesów i strategii HR oraz employer branding
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport

Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę!

Poznaj

23

aktualnych ofert pracy

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.