Szczegóły oferty

Regular/Senior Ruby on Rails Developer

Power Media

Kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-08-30

Data pierwszej publikacji:
2019-08-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Artykuł                  Regular/Senior Ruby on Rails Developer              - obrazek nagłówkowy

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy której produkt ułatwia zarządzanie w wyszukiwarkach cenowych, poszukujemy doświadczonych Ruby on Rails Developerów.

 Zadania na stanowisku:

Tworzenie oraz wdrażanie kodu we współpracy z innymi członkami zespołu.

Oferta Klienta:

  • elastyczna forma zatrudnienia: B2B z zachowaniem 25 dniu urlopu oraz płatnego chorobowego
  • nowoczesne biuro w sercu Krakowa
  • prywatne usługi zdrowotne i karta Multisport
  • bezpłatny gorący lunch podawany 5 razy w tygodniu
  • pokój do gry w piłkarzy ki
  • świeże owoce
  • doskonała kawa
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • co drugi piątek dla siebie (możesz rozwijać swoje projekty)

Poszukiwane kwalifikacje:

  • Minimum rok doświadczenia (Regular) na stanowisku Ruby/Rails Developera lub minimum 3 lata doświadczenia (Senior).
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych MySQL oraz SQL.
  • Znajomość GIT.
  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim (poziom C1).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z metodologią Agile.

Jeśli mowa o Tobie – aplikuj! Nie możemy doczekać się, aby Cię poznać!

Prezentacja firmy

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń