Szczegóły oferty

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Vimex Sp. z o.o.

gliwice, śląskie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski, niemiecki

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Vimex Sp. z o.o. jest polskim producentem aparatury medycznej do endoskopii. Wraz z ciągłym rozwojem marki "vimex endoscopy" poszukujemy osób na stanowisko:

Gliwice
na terenie województw: śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i małopolskiego

Obowiązki
• Merytoryczna promocja produktów firmy oraz budowanie marki firmy Vimex w środowisku medycznym.
• Promowanie i sprzedaż bezpośrednia specjalistycznych wyrobów medycznych na podległym terenie.
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami.
• Uczestnictwo w prezentacjach, konferencjach, sympozjach i targach.
• Identyfikacja potrzeb klientów i zapewnianie doradztwa technicznego.

Wymagania
• Wykształcenie wyższe.
• Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży aparatury medycznej (min. 3 lata). Mile widziane udokumentowane sukcesy sprzedażowe.
• Zaangażowanie i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych celów. Ambicja, pracowitość i orientacja na cele sprzedażowe.
• Samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz umiejętność dobrej organizacji pracy.
• Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji.
• Chęć i gotowość do częstego podróżowania.
• Prawo jazdy kat. B.
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Wysoka kultura osobista.

Oferujemy
• Stabilne warunki zatrudnienia.
• Motywacyjny system wynagrodzeń.
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer przenośny).