Szczegóły oferty

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. Piekarni i Cukierni

HENDI POLSKA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

lubelskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-08

Data wygaśnięcia:
2019-03-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy HENDI, zajmującej się od ponad 80 lat produkcją i handlem profesjonalnym wyposażeniem gastronomicznym w całej Europie. Główna siedziba firmy mieści się w Holandii; w Polsce działamy od 2005 roku i cały czas dynamicznie się rozwijamy.

Sprzedaż naszych produktów prowadzimy za pośrednictwem dystrybutorów, a także za pomocą naszych sklepów stacjonarnych oraz sklepu online (hendi.pl).

Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania.

W związku z dynamicznym rozwojem nowej dywizji poszukujemy pracownika na stanowisko:

Numer referencyjny: jobs.pl

Miejsce pracy: lubelskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne rozwijanie powierzonego rynku w segmencie piekarniczo-cukierniczym
  • pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • bieżąca współpraca z klientami i wsparcie w obszarach produktowo - sprzedażowych
  • ścisła współpraca z pracownikami Działu Handlowego i innymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenia na stanowisku przedstawiciel handlowy w branży piekarniczo - cukierniczej
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • otwartość na zmiany
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dopłaty do karty Multi Sport
  • integracyjne spotkania po pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)
  • upominki z okazji urodzenia dziecka

Dołącz do naszego zespołu!