Szczegóły oferty

Referent w dziekanacie (umowa zlecenie)

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł referent w dziekanacie (umowa zlecenie) - obrazek nagłówkowy

aktualnie poszukujemy osoby do dziekanatu

zakres obowiązków

-archiwizacja dokumentów studentów, absolwentów, protokołów egzaminacyjnych

-bieżąca pomoc przy prowadzeniu dokumentacji toków studiów, m.in. zakładanie teczek

-pomoc podczas przygotowań do egzaminów dyplomowych oraz po egzaminach dyplomowych

-rozliczanie protokołów egzaminacyjnych

-weryfikacja braków w dokumentach i ich uzupełnienie

-obsługa wewnętrznych systemów informatycznych

-kontakt z wykładowcami

poszukiwane kompetencje

-wykształcenie wyższe

-doświadczenie zawodowe w pracy biurowej

oferujemy

-umowę zlecenie na okres ok. 6 miesięcy

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego