Podstawowe informacje

Referent w Dziale Rekrutacji

Solid Security

OFERTA NIEAKTUALNA

Zakopane, Małopolskie

Data publikacji:
05-04-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-07-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Referent w Dziale Rekrutacji

Opis oferty pracy:

Opis stanowiska:
- Aktywne pozyskiwanie kandydatów poszukujących zatrudnienia na rynku pracy
- Współpraca z różnymi działami firmy
- Przygotowanie dokumentacji pracowniczej
- Raportowanie wyników pracy

Wymagania:
- Dobra organizacja pracy
- Znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość
- Kreatywność w pozyskiwaniu kandydatów do pracy

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
- Niezbędne narzędzia pracy
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w młodym, energicznym zespole
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w której największą wartością są ludzie

Zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu.