Szczegóły oferty

Referent w Dziale Obsługi Klienta

JOBS.PL S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-27

Data pierwszej publikacji:
2018-10-26

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Ogólnopolska, prężnie rozwijająca się firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko Referent w Dziale Obsługi Klienta.

Warszawa

Obowiązki

  • Odbieranie połączeń przychodzących,
  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy,
  • Przyjmowanie reklamacji od Klientów,
  • Wsparcie administracyjne działu.

Wymagania

  • Komunikatywność,
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy,
  • Chęci do pracy,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o prace,
  • Szkolenie i możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych doświadczeń,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w dogodnej lokalizacji na Mokotowie.