Podstawowe informacje

Referent techniczny

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku

OFERTA NIEAKTUALNA

Płock, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
27-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Referent techniczny

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: informatyczne
  • Niezbędne wymagania: 1) Wykształcenie - wyższe. 2) Wymagana specjalność informatyka. 3) Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku informatyka. 4) Umiejętności zawodowe: - instalacja i konfiguracja systemów Microsoft Windows, - biegła obsługa sprzętu informatycznego, - wykrywanie usterek sprzętowych, wymiana podzespołów, - konserwacja / modernizacja sprzętu informatycznego, - konfiguracja urządzeń aktywnych sieci, - zarządzanie stronami www, - zarządzanie domenami, - konfiguracja i tworzenie kopii: baz danych, stron www, innych, - administracja sieci komputerowych, - administracja serwerami rodziny Microsoft Windows oraz Linux. Dodatkowe wymagania: 1) Komunikatywność, rzetelność i terminowość w działaniu, nastawienie na ciągły rozwój. 2) Umiejętność pracy

Zakres obowiązków:

  • Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: 1. Wykonywanie prac w zakresie: - utrzymania jednolitego informatycznego systemu zarządzania, - eksploatacji sieci teleinformatycznych oraz ich administrowania, - wprowadzenia jednolitego standardu sprzętu i oprogramowania. 2. Doradztwo informatyczne na rzecz jednostek organizacyjnych Uczelni. 3. Utrzymanie bazy sprzętowo-programowej. 4. Organizacja szkoleń informatycznych dla pracowników Uczelni. 5. Obsługa zgłoszeń serwisowych urządzeń teleinformatycznych, komputerowych, peryferyjnych i audiowizualnych. 6. Instalowanie i konfigurowanie systemów operacyjnych oraz programów użytkowych na stanowiskach komputerowych. 7. Prowadzenie serwisu internetowego www.pwszplock.pl oraz biuletynu informacji publicznej (BIP). 8. Współpraca z operatorami sieci łączności. 9. Współpraca z firmami hostingującymi oraz innymi związanymi z serwisami stron internetowych, poczty email itp. 10. Archiwizacja serwerowych systemów operacyjnych na nośnikach zapasowych. 11. Administrowanie systemami sieciowymi na serwerach i systemami teleinformatycznymi oraz kontami użytkowników na serwerach administracyjnych Uczelni.

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.05.2018