Podstawowe informacje

Referent-pracownik biurowy

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WEJHEROWIE RAFAŁ HINCA

OFERTA NIEAKTUALNA

Wejherowo, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Referent-pracownik biurowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - umiejętności: umiejętność obsługi komputera
  • - kierunek wykształcenia: prawo, administracja, zarządzanie - mile widziane doświadczenie w administracji

Zakres obowiązków:

  • Praca biurowa, przygotowywanie korespondencji, obsługa programu Komornik SQL VAT. Okres próbny wynagrodzenie minimalne, następnie do uzgodnienia indywidualnie.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018