Szczegóły oferty

Referent-pracownik biurowy

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W WEJHEROWIE RAFAŁ HINCA

OFERTA NIEAKTUALNA

wejherowo, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Referent-pracownik biurowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - dodatkowe - umiejętności: umiejętność obsługi komputera
  • - kierunek wykształcenia: prawo, administracja, zarządzanie - mile widziane doświadczenie w administracji

Zakres obowiązków:

  • Praca biurowa, przygotowywanie korespondencji, obsługa programu Komornik SQL VAT. Okres próbny wynagrodzenie minimalne, następnie do uzgodnienia indywidualnie.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).