Podstawowe informacje

Referent działu seriwsu

KH-KIPPER Sp. z o.o.

Kajetanów

Data publikacji:
15-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Referent działu seriwsu

Firma KH–Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko:

Kajetanów

Obowiązki

  • aktywny udział w realizacji bieżących prac serwisowych
  • wsparcie działu przy tworzeniu ofert i rozliczaniu napraw i usług serwisowych
  • uaktualnianie baz danych serwisu

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, inne mile widziane
  • znajomość pakietu MS Office
  • sumienność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

CV prosimy przesyłać na adres Aplikuj o temacie wiadomości Referent działu serwisu.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”
W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, szczególnych kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy – art. 13 RODO* :