Szczegóły oferty

Referent działu finansowego

Areszt Śledczy w Olsztynie

OFERTA NIEAKTUALNA

olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł referent działu finansowego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne
  • wymagania -oczekiwania pracodawcy: wykształcenie min. średnie mile widziane ekonomiczne lub pochodne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej, obywatelstwo polskie, nie karany sądownie

Zakres obowiązków:

  • praca o charakterze biurowym

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV; szczegółowe informacje dostępne na stronie Ogólnopolski Portal Służby Więziennej w zakładce Olsztyn-oferta pracy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).