Podstawowe informacje

referent działu finansowego

Areszt Śledczy w Olsztynie

OFERTA NIEAKTUALNA

Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - referent działu finansowego

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne
  • wymagania -oczekiwania pracodawcy: wykształcenie min. średnie mile widziane ekonomiczne lub pochodne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej, obywatelstwo polskie, nie karany sądownie

Zakres obowiązków:

  • praca o charakterze biurowym

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV; szczegółowe informacje dostępne na stronie Ogólnopolski Portal Służby Więziennej w zakładce Olsztyn-oferta pracy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 28.05.2018