Szczegóły oferty

Referent ds. rozliczeń kosztów w dziale controllingu

Tom sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-12

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł referent ds. rozliczeń kosztów w dziale controllingu - obrazek nagłówkowy

grupę tom tworzy pięć spółek specjalizujących się w nowoczesnej oraz przyjaznej środowisku gospodarce surowcami wtórnymi. spółki wchodzące w skład grupy, wzajemnie uzupełniają kompleksowy zakres realizowanej przez nas proekologicznej działalności. wdrażając politykę systematycznego rozwoju od blisko 25 lat, wypracowaliśmy wiodące rynkowe pozycje w licznych obsługiwanych przez nas sektorach rynku. zatrudniamy ponad 280 pracowników.

referent ds. rozliczeń kosztów w dziale controllingu

ogłoszenie skierowane jest do absolwentów studiów o kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość
również dla tych, którzy ukończyli i stopień studiów, a dalszą naukę zamierzają kontynuować w formie studiów zaocznych

oczekiwania:
• ukończony przynajmniej i stopień studiów oraz kontynuacja nauki w formie studiów zaocznych lub w trybie indywidualnym
• mile widziana praktyka/staż w księgowości lub/i controllingu
• podstawowa, teoretyczna wiedza z zakresu rachunkowości,
• umiejętności analityczne
• sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
• znajomość obsługi excela

zakres obowiązków:
• dekretowanie i kontrola kosztów,
• weryfikacja księgowań na kontach kosztowych,
• rozliczanie raportów controllingowych,
• analiza odchyleń kosztowych od założonych planów,

oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• ścieżkę rozwoju w dziale controllingu z możliwością przyuczenia na specjalistę bądź starszego specjalistę,
• szkolenia stanowiskowe,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• interesujące i dynamiczne środowisko pracy w młodym, energicznym zespole.