Szczegóły oferty

Referent ds. rekrutacji w terenie

JOBS.PL S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Jeśli chciałbyś pracować w przyjaznym zespole, fajnej atmosferze a wyzwania są Tobie nie straszne - aplikuj !

Warszawa

Obowiązki

  • Praca w systemie 70 % w biurze i 50% terenie. Spotkania w Urzędach Pracy, organizacja giełd pracy, pozyskiwanie pracowników z innych firm.
  • Samodzielna rekrutacja pracowników ochrony

  • Dbałość o relacje z klientami firmy

  • Uczestnictwo w targach pracy, współpraca z urzędami pracy, spotkania z fundacjami

  • Współpraca z koordynatorami w całym regionie mazowieckim

  • Raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • Przede wszystkim chęci, motywacji i otwartości u naszego kandydata :)
  • Doświadczenia w obszarze pracy biurowej lub pracy z klientem

Oferujemy

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność w działaniach rekrutacyjnych
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku 8:00 -16:00
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie  próbnym)
  • Narzędzia niezbędne do pracy : laptop, telefon komórkowy, Internet mobilny