Szczegóły oferty

Referent ds. rekrutacji

JOBS.PL S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

sokołów podlaski, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-19

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-15

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Sokołów Podlaski

Obowiązki

  • Do biura regionalnego poszukujemy osoby, która będzie wspierać procesy rekrutacji w Sokołowie i okolicach.

Wymagania

  • Obsługa poczty bieżącej
  • Przygotowywanie zestawień/raportów
  • Przygotowanie umów dla nowych pracowników
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych do systemu,
  • Proste czynności mające na celu zachowanie porządku w dokumentacji
  • Obsługa telefonów przychodzących
  • Współpraca z różnymi działami firmy (Płace, Zlecenia, Kadry)

Oferujemy

  • okres próbny na umowę zlecenie ( po próbnym pełen etat)
  • praca od poniedziałku do piątku 8-16
  • stałe wynagrodzenie