Szczegóły oferty

Referent ds. prawno-administracyjnych

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-09-10

Data ostatniej aktualizacji:
2018-12-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Warszawa
1-26-51604

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Referent/ Starszy referent ds. prawno-administracyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- zapewnienie prawidłowej organizacji miejsca pracy

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

- sporządanie standardowych pism prawniczych

- przygotowywanie projektów uchwał, decyzji administracyjnych, zaświadczeń

- weryfikowanie wniosków

- prowadzenie akt osobowych adwokatów

- pomoc przy przygotowywaniu do egzaminów

- obsługa biurowa i przyjmowanie interesantów

Wymagania:

Wymagania:

- wyższe wykształcenie prawnicze lub administracyjne (warunek konieczny)

- dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

- min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera

- umiejętność radzenia sobie ze stresem, sumienność, zdolności analityczne

- korzystanie z pełni praw publicznych

Oferujemy:

- pakiet socjalny

- stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca w centrum Warszawy

- praca w prestiżowym miejscu z tradycjami

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta