Szczegóły oferty

Referent ds. obsługi klienta w dziale sprzedaży

AKU SPÓŁKA Z O.O. TCZEW

OFERTA NIEAKTUALNA

tczew, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Referent ds. obsługi klienta w dziale sprzedaży - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • - samodzielność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista - zaangażowanie w realizację postawionych zadań

Zakres obowiązków:

  • Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: - odbieranie połączeń, maili i faksów od Klientów i Przedstawicieli Handlowych oraz zapewnienie obsługi sprzedażowej - organizacja wysyłek do klientów - wystawianie dokumentów sprzedaży, magazynowych i przewozowych - współpraca z innymi działami (magazyn, księgowość, sprzedaż, zarząd) w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi, Firma oferuje: - zatrudnienie na umowę w stabilnej i dynamicznej firmie - odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie i atrakcyjny system motywacyjny - szkolenia początkowe i doskonalące umiejętności sprzedażowe - możliwość rozwoju zawodowego i awansu - niezbędne narzędzia pracy - praca w dynamicznym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kadry@aku.pl Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).