Szczegóły oferty

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku

OFERTA NIEAKTUALNA

Słupsk, pomorskie

Data dodania:
2019-07-19

Data pierwszej publikacji:
2019-07-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
infopraca.pl

Opis oferty pracy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2312

Obowiązki:

konfrontacja i dekretacja, wprowadzanie faktur, uzgadnianie sald, prowadzenie raportów sklepowych, wyciągów bankowych, wprowadzanie danych na komputer, transmisje komputerowe. Praca w zastępstwie od 15.07.2019 do 15.09.2019; Godziny pracy: 7.00- 15.00

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Komputerowe programy księgowe
  • obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Miejsce pracy: Starzyńskiego 6-7, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP