Podstawowe informacje

Referent ds. Kadr i Płac

CLAR SYSTEM

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
08-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Referent ds. Kadr i Płac

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 6 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Warszawa

Obowiązki

ü Prowadzenie akt osobowych pracowników oraz dokumentacji personalnej;
ü Sporządzanie miesięcznych sprawozdań na podstawie harmonogramów i list obecności;
ü Kontrola obiegu dokumentów kadrowo – płacowych;
ü Przyjmowanie oraz weryfikacja dokumentów do zatrudnienia pracowników

Wymagania

ü Minimum średnie wykształcenie
ü Minimum roczne doświadczenie w pracy w Kadrach lub Administracji
ü Dobra obsługa MS Office;
ü Dobra organizacja pracy;
ü Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy

ü Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku;
ü Biuro w dogodnej lokalizacji;
ü Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
ü Szkolenia z zakresu administracji i księgowości;
ü Przyjazną atmosferę;
ü Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń na życie;
ü Kartę Multisport