Podstawowe informacje

Referent ds. kadr i płac

"ROKA A.I.KANTORSKI" SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Referent ds. kadr i płac

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: obsługa programów kadrowo - płacowych
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE - inne zawody: Pozostali pracownicy działów kadr
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagane orzeczenie o posiadanym stopniu niepełnosprawności. Bardzo dobra znajomośc kodeksu pracy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo płacowa przyjmowanych i zwalnianych pracowników niepełnosprawnych.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017