Podstawowe informacje

Referent ds. administracji

JOBS.PL S.A.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Opis oferty pracy

Praca - Referent ds. administracji

Warszawa

Obowiązki

  • Publikowanie oraz redagowanie ogłoszeń o pracę zgodnie ze złożonym zamówieniem,
  • Tworzenie comiesięcznych raportów z opublikowanych ogłoszeń na potrzeby księgowości,
  • Współpraca z działem księgowości w celu rozliczenia faktur,
  • Dbałość o przestrzeganie ustalonych procedur i standardów.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Znajomości pakietu MS Office- mile widziana,
  • Możliwości szybkiego podjęcia pracy,

Oferujemy

  • Po okresie próbnym umowę o pracę,
  • Pracę po 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku,
  •  Wdrożenie stanowiskowe,
  • Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy.